Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Byłam zachwycona - do czasu. Od momentu kiedy otworzyli drugi lokal , ten jest nie dopilnowany. A to czegoś brakuje w zamówieniu , a to nie czytają komentarzy do zamówień i dają jak leci pomimo że prośba była np bez sałaty. Kebab na talerzu 42 zł , mięsa tyle co nic ( zamówienie online ) czas znaleźć inne miejsce.

Michał

Jak zawsze super, trzymacie poziom, jedzenie świetne i bardzo miła obsługa 😀

Bartosz

Wszystko ok.

Jarosław

Smaczny kebab.

Przemysław

Szkoda ze tak malo zarabiam bo jadł bym codziennie :)

Jacek

smaczne, ale za mało cebuli, a chleb pita nie jest wystarczająco upieczony, trzeba go upiec w piekarniku w domu))

Artur

Zamówienie było letnie , nawet nie ciepłe

MAŁGORZATA

Najlepszy kebab Warszawie

Oliwier

Polecam😁

Sylwia

Super

Paweł

Pyszne jedzenie, polecam.

Renata

Super

Paweł

Mało sosa na wynos Pan ! Mało sosa !

Adam

😀

Bartosz

Wszystko miło szybko i sympatycznie i co najważniejsze Smacznie ☺️🤤

Natalia

cok iyi

Ayyub

polecam

Bartek

Ok

Bartosz

Jak zawsze super👍

Bartosz

Zapłaciłam za cole 0,85l natomiast jej nie otrzymałam , powiadomiłam restauracje ale niestety nie dostałam odpowiedzi w tej sprawie. Mało profesjonalne, niesmak pozostał. A samo jedzenie oceniam 10/10 , mój mąż uwielbia wręcz wasze jedzenie

Michał

Wciąż trzymacie poziom, dobrze jest 👍

Bartosz

Super

Patryk

Tym razem zamówiłem bez sosu, chciałem sprawdzić jak smakuje samo mięso. I coś Wam powiem- jest zajebiście smaczne

Bartosz

Pycha

Piotr

Wszystko super

Agnieszka

Niezmiennie ciągle zajebiście smacznie, tak trzymajcie 👍

Bartosz

Przy dużych zamówieniach powinien być rabat.

Adam

Brakuje dostawy :(

Mateusz

Super

Adam

Super

Paweł